Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Jagniewice - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom wolnostojący, ul. Łąki Kaliskie

Micharzewo(Jagniewice + 22 km)

685 000 zł135 m² 5 074,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:890 m²

Sprzedam dom jednorodzinny W domu wykonane wszystkie instalacje, wylewki oraz tynki. Poddasze ocieplone wełną 30cm i zabudowane płytami gk, wszystkie okna 3 szybowe z roletemi zewnętrznymi.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Gniezno

Stare Miasto,Gniezno(Jagniewice + 25 km)

629 000 zł137 m² 4 591,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:843 m²

Polecamy na sprzedaż przestronny, funkcjonalny dom! Nieruchomość zlokalizowana w Gnieźnie, oddalona 5 minut od centrum. Dom o powierzchni 137 m2 składa się z: -> Parteru : salon, jadalnia.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Boduszewo

Boduszewo(Jagniewice + 17 km)

1 480 000 zł185 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Polecam na sprzedaż dom wolnostojący w miejscowości Boduszewo (gmina Murowa Goślina). Dom ok. 185m2 wybudowany zaraz obok lasu na działce o powierzchni 2000 m2 składający się z :.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Cierpięgi

Stare Miasto,Gniezno(Jagniewice + 25 km)

349 000 zł100 m² 3 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:297 m²

Szukasz nieruchomości w świetnej lokalizacji, którą możesz dostosować do własnych potrzeb lub wykorzystać jako inwestycję? Ta oferta daje naprawdę duże możliwości! Na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak

Mnichowo(Jagniewice + 25 km)

529 900 zł100 m² 5 299 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:303 m²

Na sprzedaż nowoczesny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej Mnichowo koło Gniezna. Opis: oferujemy na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, usytuowany w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak, ul. Poznańska

Skiereszewo,Gniezno(Jagniewice + 25 km)

699 000 zł93,33 m² 7 489,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Zapytaj biuro o wysokość wynagrodzenia za pośrednictwo w transakcji kupna przedmiotowej nieruchomości. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny architektonicznie budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Biskupice

Biskupice(Jagniewice + 22 km)

1 270 000 zł182,50 m² 6 958,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 237 m²

Oferujemy do sprzedaży piękny funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej na działce o powierzchni 1237m2. Znajduje się na bezpiecznym zamknietym osiedlu w malowniczej podpoznańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Spółdzielcza

Janowiec Wielkopolski(Jagniewice + 20 km)

480 000 zł163 m² 2 944,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:384 m²

*Wynagrodzenie Pośrednika pokrywa Sprzedający* Sprzedam dom jednorodzinny zlokalizowany przy ul. Spółdzielczej w Janowcu Wielkopolskim. Jest to lokalizacja bliska oraz dobrze zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Wiatrowiec

Wiatrowiec(Jagniewice + 20 km)

1 290 000 zł366,60 m² 3 518,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 535 m²

Wyjątkowa posiadłość W wiatrowcu k/wągrowca - idealna dla rodziny, pod inwestycję Wysoki Standard wykończenia | Duże przeszklenia | Fotowoltaika | Rozkładowe pomieszczenia | Duża działka |.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Ustronie

Wągrowiec(Jagniewice + 19 km)

699 000 zł140 m² 4 992,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 422 m²

Lokalizacja Nieruchomość położona jest w Wągrowiec - w dobrze skomunikowanej części miasta. Do Rogoźno jest zaledwie 15 km, natomiast do Gniezno około 44 km. Lokalizacja zapewnia szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Jagniewice

Jagniewice,wielkopolskie

99 000 zł132 m² 751,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż Dom w Jagniewicach z widokiem na piękną dolinę łąk oraz las Jagniewice, to wieś na skraju lasów, oddalona o 8 km od Skoków, 4 km od Jabłkowa, 10 km od Kiszkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach